Úvod > Základní škola > Klub rodičů

Klub rodičů

Zpráva o činnosti Klubu rodičů při ZŠ Morávka ve šk. roce 2015/2016

Výbor Klubu rodičů pracoval ve složení:

p. Carbolová, p. Slováčková, p. Adámková, p. Daňková, p. Jarolímová. p. Miketová, p. Soročinová

Ve školní roce 2015/2016 jsme se vídali při zájezdech do divadla, na Drakiádě, Putování se světýlky, u Vánočního stromu, na plese Klubu rodičů, na dětském karnevale, při vynášení Moreny a při akci Pohádková Morávka u příležitosti Dne dětí.

Aktivně jsme pracovali na vánočních, velikonočních a červnových dílnách k přípravě dárků pro budoucí prvňáky

Hlavní příjmy tvořily příspěvky rodičů, výtěžek z plesu a dobrovolného vstupného na pořádaných akcích, výtěžky z prodeje u Vánočního stromu a na vynášení Moreny, a z příspěvků na div. představení.

Přečíst dále klub rodičů

Plán práce Klubu rodičů

Roční plán práce klubu rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Morávka, Z.S. 2016/2017