Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Konzultace pro žáky 9. ročníku

Konzultace pro žáky 9. ročníku

Od 11. května 2020 mohou žáci devátého ročníku využívat konzultace z českého jazyka a matematiky k přípravě na přijímací zkoušky, které se uskuteční dne 8. června. Konzultace budou probíhat v blocích 2x týdně vždy v úterý a ve čtvrtek od 8:00 do 11:15 hod. V případě potřeby si mohou žáci s učitelem domluvit i další individuální konzultace. Žáci budou do školy vpuštěni vchodem u školní jídelny, kde jim bude následně vyučujícím změřena teplota a proběhne nutná desinfekce. Při příchodu do školy dne 12. 5. 2020 také žáci předloží čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti, které bylo rodičům zasláno emailem, nebo je také ke stažení zde na webových stránkách školy.

Dle metodických pokynů je nutné, aby s sebou žáci měli alespoň dvě roušky a sáček na odložení roušky