Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > E-strava - informace k nové aplikaci

E-strava - informace k nové aplikaciVážení rodiče, 

v současné chvíli je již možné používat portál E-strava. Portál e-Strava umožňuje strávníkům jednodušší formou vyřizovat přihlášky a odhlášky jídel. Ovládání je naprosto jednoduché a věříme, že vám portál pomůže rychleji a kvalitněji využívat služeb, které vám naše stravovací zařízení poskytuje.

Návod internetového přihlašování a odhlašování stravného:
Na internetu zadat www.estrava.cz - objeví se internetové stránky nebo pro mobily s OP Android použijte ke stažení aplikace obchod play a pro mobily od Applu aplikaci App. store, zadejte vyhledat aplikaci Estrava Ulrich.

nebo: https://secure.ulrichsw.cz/estrava/prihlaseni/0131 
nebo: tlačítko na titulní straně školních webových stránek (bude přidáno do 24 hodin)


Přihlašování e-stravy:
Pro přihlášení je nutné, aby měl uživatel přihlášené stravné na dané dny.
V těchto dnech může provádět změny: 1-první jídlo, O- odhláška

Registrace uživatele :
1. vybrat ZŠ a MŠ Morávka /kliknete na číslo identifikace jídelny nebo jej napíšeme přímo do příslušného rámečku (0131)/
2. zadat kód uživatele - sdělí vedoucí
3. zadat heslo - sdělí vedoucí
4. objeví se jméno strávníka a menu
5. v hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolíte nabídku aktuálního měsíce. Pak můžete provést změny v odhlášení. Po ukončení změn musíte kliknout na tlačítko "Odeslat změny". Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.

Změny jsou zpracovávané každý pracovní den
do 12 hod.

Doporučujeme si také sami nastavit emailovou adresu, na kterou vám automaticky přijdou provedené změny nebo změnit vaše přístupové heslo /můžete si změnit heslo a hlavně si ho zapamatovat/.

Upozornění :
Import a export dat je zcela automatizován, veškeré uložené změny jsou registrovány do protokolu aplikace (SIS) stravné 7.0. Případná reklamace bude posuzována na základě tohoto protokolu.

 Vedoucí školní jídelny: Soňa Hýlová, tel. 607 641 826.