Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Velikonoční laťka

Velikonoční laťka

Dne 23. 4. 2019 proběhla na ZŠ a MŠ Morávka, p.o. tradiční soutěž o pohár ředitele školy ve skoku vysokém „Velikonoční laťka“.  Závodu se zúčastnili žáci a žákyně ve dvou věkových kategoriích I. (6.-7.třídy) a II. (8.-9. třídy). Kromě dětí naší školy, jsme hostili také žáky ZŠ a MŠ Raškovice. Celkem se soutěže zúčastnilo 27 dětí.
Všechny první místa obsadili soutěžící ze  ZŠ a MŠ Morávka, p.o. V kategorii mladších dívek se na prvním místě umístila žačka 7. třídy Lenka Čežáková, která s přehledem zvítězila i ve II. věkové  kategorii výkonem 138cm. První místo v kategorii mladších chlapců obsadil Petr Vlček, který zdolal výšku 138cm. Za starší chlapce vybojoval první místo Vojtěch Pavlík výkonem 147cm.

Děti, které se v klání umístily na 1. až 3. místě obdržely poháry, diplomy i hodnotné ceny.

Velikonoční laťka