Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Uzavření 2. stupně ZŠ od 19. 10. 2021

Uzavření 2. stupně ZŠ od 19. 10. 2021Vážení rodiče, 


z nařízení KHS dochází od zítřejšího dne (tedy od 19. 10.) k uzavření celého 2. stupně ZŠ Morávka. V nejbližší době budete KHS kontaktováni a budou vám sděleny informace o nařízené karanténě pro vaše děti, které se v minulém týdnu dostaly do styku s osobou nakaženou nemocí Covid-19. Tato karanténa bude trvat 14 dní a v současné chvíli se týká pouze žáků 2. stupně. Nástup do školy po karanténě je dne 2. 11. 2021.
 
Do konce tohoto týdne (tzn. do 22. 10.) přechází žáci 2. stupně na distanční výuku. Ta však bude vzhledem k vysokému počtu pedagogů v pracovní neschopnosti pouze omezená. Vyučování bude probíhat pouze formou zadávání úkolů k procvičování a upevňování učiva v Google Classroom, on-line výuka v tomto týdnu není z provozních důvodů možná!
(V případě, že mají žáci problém s připojením se do GC, kontaktujte prosím Mgr. Matznerovou na email matznerovamoravka@seznam.cz s žádostí o obnovu hesla). 
Vyučovány budou pouze tyto předměty: AJ 6. - 9. třída, ČJ 6. třída, D 6., 8,. 9., třída, Z 6., 7., 8., třída. 
 
V návaznosti na současnou situaci budou po dohodě se zřizovatelem na dny 25. a 26. 10. (pondělí a úterý před prázdninami) vyhlášeny dny ředitelského volna. V tyto dny nebude probíhat žádná forma výuky na 1. ani na 2. stupni. Mateřská škola zůstává v provozu. 
 
Výdej obědů v době karantény - 1. stupeň beze změny, 2. stupeň možnost odběrů do nosiče (pouze osobou, která není v karanténě). Ve dnech ředitelského volna se obědy pro základní školu nevydávají. Výdej pro cizí strávníky zůstává beze změny. 
 
V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se karantény atp. kontaktujte prosím výhradně krajskou hygienickou stanici. 
 
ZŠ Morávka