Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace k vyučování po 18. listopadu

Informace k vyučování po 18. listopadu

Vážení rodiče,
ve středu 18. listopadu se žáci 1. a 2. třídy vrací k prezenční výuce. Režim ve škole bude přizpůsoben stávající epidemiologické situaci, požadavkům krajské hygienické stanice, ministerstva školství a ministerstva zdravotnictví.

Žáci 1. třídy budou do školy přicházet hlavním vchodem a výuka bude probíhat v kmenové třídě pod vedením Mgr. Dagmar Čermákové a Bc. Lindy Jelínkové.

Žáci 2. třídy budou do školy přicházet vchodem u školní jídelny a výuka bude dočasně probíhat ve 4. třídě (1. patro) pod vedením Mgr. Evy Šebestové. Zde bude prostor i pro odložení obuvi a svrchního oblečení. Do šatny si žáci zajdou pouze při nástupu do školy pro přezůvky.

Rozvrh hodin obou tříd bude upraven – vyučovat se nebude hudební výchova a tělesná výchova. Výuka ve třídě bude pravidelně každý den střídána s pobytem venku – nezapomínejte proto na vhodné oblečení, případně dětem přibalte i věci na převlečení.

Vyučování bude probíhat od 7:55 do 11:35.

Ranní družina bude v provozu od 6:30 do 7:30, odpolední pak od 11:35 do 16:00. Žáci budou v družině rozděleni podle třídy. Není možné jejich mísení.

V provozu je taktéž školní jídelna, kde budou děti přicházet jednotlivě po třídách.

Po celou dobu pobytu ve škole – vyučování, přestávky i školní družina a jídelna – je nutno používat roušku. Vybavte proto prosím děti rouškami v dostatečném množství.