Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Aktualizace informací o ošetřovném

Aktualizace informací o ošetřovném

Dále informujeme, že žádosti o ošetřovné zasílejte kdykoliv na zs.moravka@seznam.cz, vždy uveďte jméno dítěte a jeho rodné číslo. Tyto žádosti budou vyřízeny a odeslány zpět každé pondělí do 12:00 hod.

Obecně platí že:

• v dosavadních žádostech se nemusí žádat o prodloužení (protože lhůta 9 dní již včera uplynula)
  • ke konci měsíce se budou hromadně zasílat podklady od zaměstnavatelů na OSSZ tak, aby zákonní zástupci nebyli bez peněz, i když bude ošetřovné ještě pokračovat nadále v dubnu.

Pokud chce někdo vyplňovat žádost k dnešnímu dni na dítě ve věku do 13-ti let, vyplní aktuální žádost na ošetřovné, i když se přesně nazývá: "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)".

Každý den se něco mění, čekáme až ČSSZ vydá jednotné stanovisko.
O případných změnách Vás budeme informovat.

Přejeme Vám zdraví a trpělivost v této nelehké situaci.

IČ: školy 70942129