Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Únorový program v mateřské škole

Únorový program v mateřské škole

Únor 2023

V měsíci únoru se zaměříme na zimní přírodu a pomoc zvířátkům. Vyrobíme si ptačí budky, budeme pozorovat stopy, poznávat okolí školy a mnoho dalšího.
Čekají nás projektové dny na rozvoj polytechnického vzdělání, kde si děti vyzkouší práci se dřevem a přírodním materiálem. Budeme také dramatizovat a používat jednoduché hudební nástroje.
Samozřejmě proběhne 2. část adaptačního programu  "Veselá písmenka" zaměřená na čtenářskou gramotnost.
Nemůže chybět divadelní představení veverky Terky a myšky Klárky "Masopustní rej" a logohrátky se speciální pedagožkou. Také nás, u příležitosti oslavy narozenin, kdy se děti například naučí chystat občerstvení a prostřít stůl, navštíví kouzelník. Samozřejmě si i něco upečeme ve cvičných kuchyňkách.
Už nyní se těšíme na neděli 19. 2. kdy proběhne v tělocvičně školy tradiční KARNEVAL s Klauny na volné noze a bohatou tombolou.
Děkujeme Klubu rodičů za organizaci!