Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Říjen u Skřítků

Říjen u Skřítků

V první polovině měsíce se zaměříme na podzimní přírodu kolem nás, kterou budeme ztvárňovat různými výtvarnými technikami a budeme pracovat hlavně s přírodním materiálem. Také se zaměříme na rozvoj čtenářské gramotnosti (čtení s pochopením, rozvoj slovní zásoby).
V druhé půli nás čeká beseda s názvem "Jak se Zdravík skamarádil s Jedlíkem" a to v rámci projektu Zdraví dětem, který podporuje MŠMT a obsahuje i širokou vzdělávací nabídku ohledně problematiky zdravé výživy.
Děti také zhlédnou divadelní představení "Myška Klárka a Veverka Terka a tři zlaté vlasy Děda Vševěda". Pohádka vypráví o tom, že zlato není v životě to nejdůležitější a vesele dětem přiblíží základy společenského a slušného chování.