Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření koronaviru

Opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření koronaviru

Dnes 10.3.2020, premiér Vlády ČR pan Andrej Babiš sdělil opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru

Od středy 11.3. 2020 se zavírají všechny základní školy, toto opatření platí do odvolání.

Upozorňujeme, že zatím se uvedené opatření netýká MŠ.

Další informace Vám budeme postupně sdělovat prostřednictvím webu školy a emailem.

V souvislosti s tímto opatřením má zákonný zástupce -
nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Uplatňuje jej tiskopisem Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli, který pak podklady pro výplatu dávky předá dále příslušné OSSZ.

podrobnější informace naleznete na: