Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace z MŠ

Informace z MŠ

Červen 2020

Od 25. května se opět můžeme potkat v MŠ a věříme, že vše společně a hlavně ve zdraví zvládneme. Do konce školního roku budeme s dětmi trávit většinu času venku, proto jsme si připravili spoustu sportovních a pohybových aktivit na hřišti školy. Zároveň začneme pracovat na projektu ,,Naše zahrádka" - budeme sázet bylinky, kytky i keře. Vše budeme pravidelně udržovat, zalévat a postupně s chutí ochutnávat.

Informace o letním provozu

Provoz MŠ v době hlavních prázdnin bude od  1.7. do  17.7.2020. Podle počtu přihlášených dětí  bude provoz pravděpodobně spojený, a to ve třídě Broučků. Docházku dětí hlaste mailem nebo osobně u paní učitelky, nejpozději do 19.6.2020. Přihlášení je závazné a stravu již nebude možné odhlásit.

Informace k OČR

Až do 30. června 2020 zůstane zachován nárok na ošetřovné všem rodičům, kteří z objektivních důvodů nemohou dát dítě do školy či školky. Mezi takové důvody patří:
Zdravotní důvody - možnost ohrožení zdraví dítěte nebo zdraví jiných členů v domácnosti (dítě náchylné k nemocem, alergické nebo žije ve společné domácnosti s někým z rizikové skupiny apod.).

Kapacitní důvody - zařízení nemůže vzhledem k mimořádným opatřením přijmout všechny děti.

Provozní důvody - provozní dobu nelze skloubit s pracovní dobou rodičů.

Přejeme všem hlavně zdraví a příjemný nástup do mateřské školy.