Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Dubnové akce

Dubnové akce

Duben 2022

V měsíci dubnu se budeme věnovat jaru a jarnímu tvoření dekorací, pečení i výrobě pomazánek např. z medvědího česneku.
V pondělí 11. 4. zhlédneme s dětmi divadelní představení "Velká detektivní pohádka s myškou Klárkou a Veverkou Terkou". Pohádka bude vyprávět o velkém vyšetřování, ale hlavně o dopravních značkách, bezpečnosti na silnicích a kamarádství.
Poté se s dětmi vydáme na Velikonoční výstavu zahrádkářů, kde naše škola i školka také vystavuje své výtvory.
Ve středu 13. 4. kolem 10.hod. bude celá škola vynášet Morénu. Cestou budeme zpívat jarní písničky a se zimou se rozloučíme básničkou.
Ve druhé polovině měsíce nás navštíví mobilní planetárium s vesmírným programem.
Také plánujeme besedy pro rodiče se speciální pedagožkou a školní psycholožkou na téma logopedie a školní připravenost.

Přejeme Vám krásné Velikonoce