Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Červnové aktivity

Červnové aktivity

V měsíci červnu budeme vítat sluníčko a doufejme hezké počasí. Čeká nás spousta venkovních aktivit a zábavy. Díky aktivitě a nápadům Klubu rodičů nás čeká skvělá oslava Dne dětí a Kácení máje. Máme také naplánovaný výlet do Zoologické zahrady Ostrava s besedami na téma "Výři k dětem míří" a "Na skok se zajícem".
Ve spolupráci s žáky 9. třídy jsme pro děti přichystali sportovní dopoledne, na které jsme pozvali i MŠ Pražmo. My je oplátkou navštívíme s předškoláky při příležitosti společných aktivit, které budou hravou formou navozovat nástup do 1. třídy.
Také se zapojíme do akce Vesnice roku, kdy si pro diváky přichystáme krátké vystoupení.
K dalším aktivitám samozřejmě patří péče o naši zahrádku, Metoda dobrého startu se speciální pedagožkou, fotografování dětí s p. Rutou, beseda v knihovně a samozřejmě "Pasování předškoláků", kdy pro děti připravíme různé kvízy i pohybové aktivity, čeká na ně občerstvení a dárky, které jim udělají radost a navíc je využijí ve škole.
Přejeme krásné letní dny.